4 gola poker 5 gol

By Publisher

Almerija je u okviru Kupa Kralja dočekala prvoligaša Alaves i demolirala ga sa 5:0 predvođena Umarom Sadikom! Stigla je do vođstva zahvaljujući Umaru Sadiku, koji je stigao do jedanaestog gola u sezoni! Srpski defanzivac Nikola Maraš odigrao je odlično u dresu Almerije, a Radosav Petrović je ušao u 74. minutu umesto Koste

Feb 18, 2021 Vecernji.hr - Ibrahimović je legenda švedskog nogometa, no otac Šefik je iz Bosne i Hercegovine, a majka Jurka iz Hrvatske. Milan je danas na svom terenu svladao Crotone (4:0) uz dva gola našeg Ante Rebića kojem je za taj podvig trebala minuta i pol. 4 gola u 20 minuta Golijada u njemačkom derbiju: Gladbach utrpao četiri komada Dortmundu Gol.hr doznaje pravu istinu o stanju Martinovića i Duvnjaka uoči ključne utakmice za prolaz u četvrtfinale. Hertha BSC Berlin 17 4 5 8 23:28 -5 17 15. Arminia Bielefeld 17 5 2 10 13:24 … Shqipëri, 5 të vdekur dhe 942 raste të reja me COVID-19 Mjeku shqiptar në Gjermani thotë se menaxhimi i situates së vaksinimit atje nuk është i duhuri Conte pas humbjes nga Juventusi: Në dy momente u treguam naivë, tani duhet të shënojmë tre gola Mar 10, 2020

Feb 17, 2021

Specija nije imala šta da traži na istom terenu sa njima, pa je Napoli pobedio 4:2. Kulibali se prvi upisao u 5. minutu. Nadovezao se Lozano u 20. Treći gol postigao je … "Gol a gol" informa cada diumenge de la Lliga de futbol de la Primera Divisió. Amb la conducció de Xavi Valls, el programa revisa la jornada de Lliga del cap de setmana, amb …

Srpski fudbaler je odigrao svih 90 minuta, a bio je u poziciji da ugrozi gol u 76. minutu kada je Karlos Soler odlučio da bude sebičan i da mu ne doda loptu. Umesto toga je opalio po njoj i zatresao mrežu domaćina na sjajan način, pa mu Račić sigurno neće zameriti.

Feb 18, 2021 · Kanë përfunduar ndeshjet e orës 18:55 të Europa League, të vlefshme për raundin e 1/16. Fitore të rëndësishme jashtë fushe për Manchester United, Tottenham dhe Romën, teksa sfida me më shumë gola ishte ajo mes Young Boys dhe Bayer Leverkusen (4-3). Borussia Dortmund ka fituar me rikthim kundër Hertha Berlinit me rezultat 2-5. Kunha shënoi dy golat për Herthan kurse për Dortmund katër gola i shënoi Haaland dhe njw Guerrriro. Borussia Dortmund ka shënuar një fitore të rëndësishme kundër Hertha Berlinit për t’u ngritur në vendin e dytë.

Sulmuesi vlonjat arriti të realizonte 4 gola, teksa në prononcimin pas ndeshjes për “Gol pas Goli”, ai u shpreh: 4 GOLAT- “Është një emocion shumë i madh. Nuk e kisha menduar asnjëherë që do të shënoja 4 gola, duke ditur që kampionati jonë është shumë i vështirë.

“Çmendet” Mbappe, 4 gola ndaj Lyon 07.10.2018 - 23:06 Një fitore me “pesë yje” për PSG ndaj Lyon, ku protagonist kryesor ishte Kylian Mbappe, teksa shënoi 4 gola në fitoren e thellë 5-0, teksa në fillim kishte “firmosur” edhe Neymar me penallti. Dec 27, 2020